Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi

Yasalara ve etik kurallara bağlı kalarak, hasta çalışan memnuniyeti ve haklarını gözeterek, çalışanlarına çağdaş bilgi ve teknolojik olanaklar sunarak, çevre ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlılık göstererek, tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerini kaliteli, etkin ve verimli olarak gerçekleştirerek sağlık hizmeti sunmak.İnsana saygılı, personelinin çalışmaktan gurur duyacağı, hastanın güvenerek ilk tercih edeceği, sürekli gelişerek tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden, toplumda güçlü itibarı olan, örnek bir hastane olmak.

Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Fatih Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:16 07860 Gündoğmuş/Antalya  
Telefon 0242 781 20 68
Fax 0242 781 20 67
E-Mail

Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servisi

-Aile Hekimliği

-Ağız Ve Diş Sağlığı Hizmetleri

-Acil Poliklinik ve Servisi

-Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -