Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Yasalara ve etik kurallara bağlı kalarak,hasta çalışan memnuniyeti ve haklarını gözeterek,çalışanlarına çağdaş bilgi ve teknolojik olanaklar sunarak,çevre ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlılık göstererek,tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerini kaliteli,etkin ve verimli olarak gerçekleştirerek sağlık hizmeti sunmak.İnsana saygılı, personelinin çalışmaktan gurur duyacağı,hastanın güvenerek ilk tercih edeceği,sürekli gelişerek tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden,toplumda güçlü itibarı olan, örnek bir hastane olmak.
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Fatih Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:16 07860 Gündoğmuş/Antalya
TelefonTel:0242 781 20 68
Fax0242 781 20 67
E-MailE-Mail:…
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servisi,Aile Hekimliği,Ağız Ve Diş Sağlığı Hizmetleri,Acil Poliklinik ve Servisi,Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Gündoğmuş İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -