Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi’nde İnsan ve sağlığının önemini ilke edinerek koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini modern tıbbın sunduğu tüm imkanlarından faydalanarak üstün kaliteyi yakalamak ve sunmak. Merkez olarak sağlığı insanın en önemli değerlerinden biri olduğunu kabul edip toplumun sağlık bilincinin artmasında katkıda bulunmak. Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler, ekip ruhunu benimseyerek, kurum bilincini yaşatan sorumluluk sahibi personeller ile hizmette mükemmelliği yaşatmak. Bilimsel-vicdani etik ve ilkelerinden ödün vermeden o doğrultuda açık dürüst, güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Kolay ulaşılabilecek konumu, hasta ve çalışma memnuniyeti odaklı hizmet sunmak. Üstün nitelikli ekibimizle hasta memnuniyetini sağlamada kararlılığımızı sürdüreceğiz. Sağlıklı yaşam konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, aynı zamanda kendi ekibimizin de tıbbi hizmetler için eğitimlerini sürdüreceğiz. Sağlık hizmetinde kurumumuzu tercih eden hastalara güven vermek, en küçük, ayrıntıda bile kendilerini özel hissetmesini sağlayacak çözüm ve önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde planlama yapacağız. En üstün hizmetin “insana hizmet” olduğu inanç ve anlayış ile yine Alanya’nın ve bölgenin tek ve ilk referans merkezi olmayı hedeflemekteyiz. Bizi tercih eden sizlerle büyümek, gelişmek ve daha iyi hizmet için sizleri daima yanımızda görmek istiyoruz.

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kadıpaşa, Sugözü Cad. B Blok No:46, 07400 Alanya/Antalya  
Telefon 0 (242) 522 0 123
Fax
E-Mail info@alanyasifatipmerkezi.com.tr

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi Nerede
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-ORTOPEDİ

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-ÜROLOJİ

-GENEL CERRAHİ

-İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE)

-KULAK BURUN VE BOĞAZ HASTALIKLARI

-AMELİYATHANE HİZMETLERİ

-LABORATUVAR HİZMETLERİ

-ACİL SERVİS

-RADYOLOJİ HİZMETLERİ

-ALGOLOJİ

Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi Doktorları
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -