Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

reklam

Etik ilkelerden ödün vermeyen, Toplum sağlığının korunmasını amaçlayan, Hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti ve güvenliğini ön planda tutan, Yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren, Sosyal sorumluluk bilinciyle, Ulusal ve uluslararası kalite standartlarında hizmet veren bir sağlık kuruluşuyuz.Sağlık hizmetlerinin her alanında uzmanlaşarak, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde uygulamaları takip ederek, ilklerin öncüsü ve alanında lider bir yaşam ortağı olmak.

Antalya Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Antalya Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres :Oba Mahallesi Fidanlık Caddesi Alanya / ANTALYA 
TelefonTel:0 242 513 48 41
Fax0 242 513 48 40
E-MailE-Mail:alanyaeah@saglik.gov.tr

Antalya Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
Antalya Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Antalya Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Antalya Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
AİLE HEKİMLİĞİ, ANATOMİ, ANEZTESİ VE REANİMASYON, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, BİYOFİZİK, ÇOCUK İMMÜNOLOJİ VE ALLERJİ HASTALIKLARI, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, ÇOCUK GASTROENTEROLOJİ, ÇOCUK ERGEN VE RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR, ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA, ENFEKSİYON HASTALIKLARI, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, FİZYOLOJİ, GASTROENTEROLOJİ, GENEL CERRAHİ, GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖĞÜS CERAHİSİ, HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ, İÇ HASTALIKLARI, JİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP VE DAMAR CERRAHİSİ, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN VE BOĞAZ HASTALIKLARI, NEFROLOJİ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRRAHİ, RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, RADYOLOJİ, TIBBİ BİYOKİMYA, TIBBİ MİKROBİYOLOJİ, TIBBİ PATOLOJİ, TIBBİ FARMAKOLOJİ VE GENETİK, ÜROLOJİ,
Antalya Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -