Özel Alanya Anadolu Hastanesi

İyi yönetişim ilkeleri ile paydaş mutluluğunu ön plana çıkaran, Sürdürülebilir büyüme sağlayarak ülkemizde ve uluslararası arenada lider güç olarak benimsenen Dijital dönüşümü içselleştirmiş bir sağlık markası yaratmak istiyoruz.Anadolu’nun köklü kültürünü yaşatarak Uluslararası hastalarımıza kişiye özel, güvenilir hizmet üreten, Kazanımlarımızı halkımızla paylaşan Ve başardığımız ilklerle coğrafyamızda referans olan bir kurumuz.
Özel Alanya Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Alanya Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kadıpaşa Mah. Stad Cad. No.28/A Alanya/Antalya
Telefon Tel:0 242 522 62 62
Fax Fax:0 242 814 59 74
E-Mail E-Mail:alanyainfo@anatoliahospital.com
Özel Alanya Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Alanya Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Alanya Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Alanya Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Alanya Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Alanya Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis 7/24 Acil Tıp Hizmeti, Ağız ve Diş Sağlığı, Algoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Bağımlılık Merkezi, Beslenme ve Diyet, Beyin & Sinir Cerrahi, Biyokimya ve Klinik Biyokimya, Check-Up Merkezi, Çocuk Cerrahi, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Check-Up Merkezi, Çocuk Cerrahi, Çocuk Endokrinoloji, Çocuk Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Diyaliz, Endokrinoloji, Endoskopik Cerrahi, Enfeksiyon Hastalıkları, Evde Bakım Hizmetleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Hastalıkları (Akciğer Hastalıkları), Göz Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi, Kadın Hastalıkları & Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Logopedi, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebelik), Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Tüp Bebek, Üroloji, Üroloji, Vertigo, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yetişkin Yoğun Bakım
Özel Alanya Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Alanya Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -