Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi

Hasta ve yakınlarının ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayacak hizmetler sunmaktır.Sağlık hizmetleri konusunda diğer kuruluşlara örnek olacak düzeyde mükemmeli yakalayarak büyümektir.
Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi Hakkında İçerikler
Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Saray Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:1 07400 Alanya / ANTALYA
Telefon Tel:0 242 510 25 25
Fax Fax:0 242 511 55 63
E-Mail E-Mail:…
Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi Nerede
Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi Randevu Alma
Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Aile Hekimliği, Beslenme ve Diyet Ünitesi, Biyokimya Laboratuvarı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji), Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Nükleer TıpRadyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Cerrahi Tıp Bölümleri, Göğüs Cerrahisi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kalp Damar Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Üroloji
Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi Doktorları
Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -