Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Bizler kadın doğum ve çocuk hastalarına hizmet verirken; amacı insanı mutlu etmek olan, hasta ve çalışanının memnuniyetini ön planda tutan, teknoloji ve çağdaş bilgiyi takip edip kullanan, huzurlu ve konforlu bir ortamda hizmet veren ve sosyal sorumluluk sahibi bir kurumuz.Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak; sürekli düşünen, yeniliklere açık ve fikir üreten bir takım olarak, tıbbi teknolojiye ayak uydurarak, dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunarak, hasta ve yakınlarının memnuniyetinin yanı sıra çalışanların haklarını önemseyen, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vererek bölgesinde lider ve öncü olmaktır.

Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Tepebaşı Mahallesi Değirmenbaşı Sokak No: 145 Merkez/Zonguldak  
Telefon 0372 268 32 22
Fax 0372 268 40 02
E-Mail zonguldakdcb7@saglik.gov.tr

Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nerede
Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
 

-Kadın Hastalıkları Ve Doğum

-Yeni Doğan Ve Yoğun Bakım

-Yoğun Bakım

-Çocuk Acil

-Kadın Doğum

-Acil

-Radyoloji

-Anestezi Ve Reanimasyon

-Çocuk Cerrahisi

-Jinekoloji

-Onkoloji Cerrahisi

-Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Zonguldak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -