Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

— Ağız ve diş sağlığı hizmetinde çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak sürekli gelişmeyi hedefleyen güvenilir ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmaktır. Hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, Etik sorumluluk ve kararlılıkla, kaliteli, kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mithatpaşa Mh. Bülent Ecevit Cd. No:64 Merkez / ZONGULDAK  
Telefon 0372 259 66 50
Fax 0372 259 66 66
E-Mail zonguldak.adsm@saglik.gov.tr

Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-RÖNTGEN HİZMETLERİ

-ORTODONTİ

-PROTETİK TEDAVİ

-ENDODONTİ-KANAL TEDAVİSİ

-PEDODONTİ

-RÖNTGEN HİZMETLERİ

Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Zonguldak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -