Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi

Ulusal ve uluslar arası sağlık sistemi ile entegre, kurumsallaşmış ve dünyadaki benzer örnekleri ile eşdeğer bir sağlık uygulama ve araştırma merkezi olmak.Hasta, yaralı ya da hastalığından şüphe edilen kişilerin gereksinim duyduğu 3. basamak sağlık hizmetini en son bilgi ve teknoloji seviyesinde sunmak; bu alanda nitelikli eleman yetiştirmek, ulusal ve uluslar arası sağlık sistemi içerisinde her zaman referans bir sağlık merkezi olmak.
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Kozlu/Zonguldak
Telefon Tel:0 372 261 20 02-09
Fax Fax:0 372 261 01 55 – 261 27 68
E-Mail E-Mail:…
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi Nerede
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Adli Tıp, Aile Hekimliği, Çocuk Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Enfeksiyon, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Halk Sağlığı, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Farmakoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi, Üroloji
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -