Özel Zonguldak A Tıp Merkezi

Zonguldak şehir merkezinde 01/04/2000 tarihinden bugüne hizmet veren Merkezimiz, ilimizde kurulmuş olan ilk özel sağlık kuruluşu olmanın sorumluluğu ile yatırımlarını geliştirmiştir. Bu bilinçle bir çok branşta, halkımıza nitelikli ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmanın öncülüğünü yapmayı görev bilmiş, hasta ve yakınlarının memnuniyetini en iyi şekilde gerçekleştirme ve hizmette sürekli yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir. A Tıp Merkezi; Acil Servis ve Ambulans, Diş Tedavi Kliniği, Röntgen, Ultrasonografi, Renkli Doppler, Kemik Dansitometri, ve Tomografi’yi de içeren Radyoloji Bölümü, Tıbbi Tahlil Laboratuarı, 2 Ameliyathane, 11 yatak, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi (Endoskopi Ünitesi), Kulak Burun Boğaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Anesteziyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları(İntaniye), Psikiyatri, Plastik ve Estetik Cerrahi, Medikal Estetik, alanlarında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmeti sürdürmektedir.

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Zonguldak A Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Terakki Mahallesi Belediye Bulvarı No:2 Merkez/Zonguldak  
Telefon 0 (372) 444-3929
Fax
E-Mail

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Nerede
Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Zonguldak A Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Zonguldak A Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)

-Nöroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Genel Cerrahi

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

-Yoğun Bakım

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Doktorları
Özel Zonguldak A Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -