Özel Level Hastanesi

reklam
Etik, güvenilir, hasta haklarına saygılı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak.Türkiye’de ve Uluslararası alanda tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Level Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Level Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Terakki Mahallesi, 6, Mimar Yılmaz Yaşkan Cd., 67100 Zonguldak Merkez
TelefonTel:444 44 67
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@levelhospital.com
Özel Level Hastanesi Nerede
Özel Level Hastanesi Randevu Alma
Özel Level Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Level Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Level Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Level Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL,AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI,CİLDİYE (DERMATOLOJİ),ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI),FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON,GENEL CERRAHİ,GÖĞÜS HASTALIKLARI,GÖZ HASTALIKLARI,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM,KARDİYOLOJİ,KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI,MİKROBİYOLOJİ VE ENFEKSİYON HASTALIKLARI,NÖROLOJİ,ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ,RADYOLOJİ,ÜROLOJİ
Özel Level Hastanesi Doktorları
Özel Level Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Bağcılar Safa Hastanesi - Özel Medicine Hospital Hastanesi - Özel Hospitalist Hastanesi - Özel Medilife Bağcılar Hastanesi - Özel Bağcılar Tekden Hastanesi - Özel Medicana Avcılar Hastanesi - Özel Avcılar Hospital - Özel Avcılar Anadolu Hastanesi - Özel Memorial Ataşehir Hastanesi - Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi -