Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi

Göğüs ve meslek hastalıklarının önlenmesi ve tedavisi konusunda; ulusal ve uluslararası etik ilkeleri ve sağlıkta kalite standartlarını temel alarak, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, hastaların ve çalışanların haklarını gözeten, ulaşılabilir, kesintisiz, güvenilir ve toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.Ulusal ve uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti sunumunda, sürekli değişim ve gelişimi eğitim ile destekleyen, hasta ve çalışan güvenliği ile memnuniyetini arttırarak bölgemizin referans gösterilen ve tercih edilen hastanesi olmaktır.

Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Mithatpaşa Mah. Hayribey Sok.. No:37 Merkez / Zonguldak  
Telefon 0 (372) 251 43 61 – 65
Fax 0 (372) 253 70 25
E-Mail zonguldakghh1@saglik.gov.tr

Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Nerede
Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis Hizmetleri

-Poliklinik Hizmetleri

-Klinik Hizmetleri

-Yoğun Bakım Hizmetleri

-Sağlık Kurulu (HEYET)

-Pulmoner Rehabilitasyon Ünitesi

-Uyku Laboratuvarı

-Görüntüleme Hizmetleri

-Laboratuvar

Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Uzun Mehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -