Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

En ileri teknolojinin yeterli ve tatmin edici düzeyde kullanıldığı, huzurlu bir ortam içinde yönetimiyle örnek bir model oluşturan ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, hasta ve çalışanların memnuniyetinin mükemmel olduğu bölgede lider bir sağlık kuruluşudur.Tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ile toplumumuza kaliteli sağlık hizmeti sunulması, toplumun beden ve ruh sağlığının korunması, bireye üst düzeyde uzmanlaşmış personel ile kaliteli tanı ve tedavi hizmetinin sunulması, çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi bulundurarak evrensel standartlarda eğitim, öğretim ve araştırma yapılması için gerekli altyapı desteğinin sağlanmasıdır.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi, 65080, Kampüs / VAN
Telefon Tel:0 850 305 65 65
Fax Fax:0 432 215 04 70
E-Mail E-Mail:hastane@yyu.edu.tr
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Adli Tıp Anabilim Dalı, Aile Hekimliği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Endokrinoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun ve Boğaz, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Radyoloji, Romatoloji, Medikal Onkoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tıbbi Patoloji, Üroloji
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -