Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Hasta merkezli hizmet verdiğimizin bilincinde mevcut kaynakları doğru ve verimli bir şekilde kullanarak, ekip ruhunu güler yüzle bütünleştirip, bize güvenen bir toplum oluşturmak ve eş değer kurumlara örnek olabilecek bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.Hizmet verdiği sektörde bütün yenilikleri en doğru şekli ile uygulayan, her zaman daha iyiyi hedefleyen, yaptığı işten kendisi ile beraber hastalarını da mutlu eden, ağız ve diş sağlığı problemi olanların ilk aklına gelen bir sağlık merkezi olmaktır.

Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Hastane Caddesi Sağlık Sokak.65100 İpekyolu/ VAN  
Telefon 0 (432) 215 15 60 – 215 19 68 – 215 19 69
Fax 0 (432) 215 19 16
E-Mail van.adsm@saglik.gov.tr

Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Foto Galeri

-Görüntüleme Hizmeti

-Engelli Poliklinik

-Mahkum Poliklinik

-Protez Hizmeti

-Protez Laboratuvarı

-Entegre Hizmetler

-Genel Hizmetler

Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Van Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -