Özel Urartu Göz Merkezi

Biz, göz hastalıkları alanında, doğru tanı ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra, koruyucu tedaviye ve halkın bu konuda bilinçlenmesine de önem veren, en son teknolojileri kullanan, araştırmalar yapan, konforlu bir ortamda verdiği kaliteli ve güvenilir hizmet ile hastalarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir sağlık kurumu olmak. Urartu Göz Merkezi toplumumuzun göz sağlığı konusundaki ihtiyaçlarını dikkate alarak, uzman doktor kadromuzla, nitelikli güler yüzlü ve bilgili ekibimizle, tıptaki yenilikleri ve son teknolojiyi kullanarak kaliteli sağlık hizmetlerini en üst düzeyde sizlere sunmaktadır.

Özel Urartu Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Urartu Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Halilağa Mah. İpekyolu Cad. Stad Karşısı 3. Sk. No:3-İpekyolu / VAN  
Telefon 0432 215 88 51-0432 215 79 99
Fax
E-Mail bilgi@urartugozmerkezi.com

Özel Urartu Göz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Urartu Göz Merkezi Nerede
Özel Urartu Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Urartu Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Urartu Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Urartu Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Urartu Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

Özel Urartu Göz Merkezi Doktorları
Özel Urartu Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -