Özel Urartu Göz Merkezi

Biz, göz hastalıkları alanında, doğru tanı ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra, koruyucu tedaviye ve halkın bu konuda bilinçlenmesine de önem veren, en son teknolojileri kullanan, araştırmalar yapan, konforlu bir ortamda verdiği kaliteli ve güvenilir hizmet ile hastalarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir sağlık kurumu olmak. Urartu Göz Merkezi toplumumuzun göz sağlığı konusundaki ihtiyaçlarını dikkate alarak, uzman doktor kadromuzla, nitelikli güler yüzlü ve bilgili ekibimizle, tıptaki yenilikleri ve son teknolojiyi kullanarak kaliteli sağlık hizmetlerini en üst düzeyde sizlere sunmaktadır.
Özel Urartu Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Urartu Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Halilağa Mah. İpekyolu Cad. Stad Karşısı 3. Sk. No:3-İpekyolu / VAN
Telefon Tel:0432 215 88 51-0432 215 79 99
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@urartugozmerkezi.com
Özel Urartu Göz Merkezi Nerede
Özel Urartu Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Urartu Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Urartu Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Urartu Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Urartu Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Urartu Göz Merkezi Doktorları
Özel Urartu Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -