Özel Van Akdamar Hastanesi

reklam
Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yarattığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz.Tüm insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışırız.
Özel Van Akdamar Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Van Akdamar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hatuniye Mh. Asmin Sk. No:8, 65040 Merkez/İpekyolu/Van
TelefonTel:0432 217 59 00
FaxFax:…
E-MailE-Mail:newalozgokce@gmail.com
Özel Van Akdamar Hastanesi Nerede
Özel Van Akdamar Hastanesi Randevu Alma
Özel Van Akdamar Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Van Akdamar Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Van Akdamar Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Van Akdamar Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Kardiyoloji,Göğüs Hastalıkları,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Nükleer Tıp,Radyoloji,Patoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yeni Doğan Yoğun Bakım,Yoğun Bakım,Sitogenetik
Özel Van Akdamar Hastanesi Doktorları
Özel Van Akdamar Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -