SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bilimsel gelişmelerin ışığında, sürekli gelişim ve değişimi eğitimlerle destekleyen, hasta ve çalışan güvenliğini ve memnuniyetini arttırmakta kararlı, teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan, verilen üstün hizmetlerle bölgede fark yaratan, güvenilir, yenilikçi ve ÖNCÜ bir hastane olmaktır.Sağlıkta Kalite Standartları ve etik ilkelerden ödün vermeden, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta ve çalışan haklarına saygılı, sosyal dokuya uygun, toplumsal faydayı gözeten, etkili, verimli, güler yüzlü, kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres SBÜ. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Süphan Mahallesi Hava Yolu Kavşağı 1. Kilometre EDREMİT/VAN  
Telefon 444 99 65
Fax 0(432) 212 1954
E-Mail vaneah@saglik.gov.tr

SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Laboratuvar Hizmetlerimiz

-Görüntüleme Hizmetlerimiz

-Yoğun Bakım Hizmetlerimiz

-Ameliyathane Hizmetlerimiz

-Yataklı Servis Hizmetlerimiz

-Poliklinik Hizmetlerimiz

-Acil Sağlık Hizmetlerimiz

SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
SBÜ. Van Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -