Van Özel Diyaliz Merkezi

İnsana Saygı duyan, hastalarının en modern teknoloji ve dünya kalitesinde verilen sağlık hizmetini hakkettiğine inanan politikasıyla, hasta ve hasta yakınlarının kendilerini evlerinde hissedecekleri ve güven içerisinde tedavilerini devam ettirecekleri rahat, huzurlu ve konforlu bir sağlık merkezi olmak.Diyaliz tedavilerindeki en son gelişmeleri takip eden ve bu doğrultuda gerek tıbbi cihaz ve donanım gerekse tedavi yöntemleri açısından sürekli kendisini yenileyen bir hizmet işletmesi olmak en önemli vizyonumuzdur.

Van Özel Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Van Özel Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Halilağa Mah. İpekyolu Cad. 23.Sok. NO:86 VAN/İPEKYOLU  
Telefon 0432 217 1027
Fax 0432 217 1021
E-Mail bilgi@vandiyaliz.com

Van Özel Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Van Özel Diyaliz Merkezi Nerede
Van Özel Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Van Özel Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Van Özel Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Van Özel Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Van Özel Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Van Özel Diyaliz Merkezii Doktorları
Van Özel Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -