Viranşehir Devlet Hastanesi

Hastaların sağlık hizmeti için güvenle tercih ettiği, çalışanlarımızın mutlu olduğu, kaynaklarını etkin ve verimli kullanan, bölgemizdeki sağlık kurumlarına rehber olan örnek bir hastane olmak.Halkımıza; mükemmelliyet odaklı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan,sürekli kendini geliştiren, toplumun değerlerine saygılı, etkin, verimli ve sürdürülebilir sağlık hizmeti sunmak.

Viranşehir Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Viranşehir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yenişehir Mahallesi, Ceylanpınar Cd. No:3, 63700 Viranşehir/Şanlıurfa  
Telefon (0414) 511 30 07 0(414) 511 25 72
Fax 0(414) 511 07 55
E-Mail sanliurfadhs11@saglik.gov.tr

Viranşehir Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Viranşehir Devlet Hastanesi Nerede
Viranşehir Devlet Hastanesi Randevu Alma
Viranşehir Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Viranşehir Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Viranşehir Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Viranşehir Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Diyaliz Ünitesi

-Evde Sağlık Birimi

-Laboratuvar&Radyoloji

-KETEM

-Bilgi

-Yataklı Tedavi Hizmetleri

-Tıbbi Sosyal Hizmet Birimi

Viranşehir Devlet Hastanesi Doktorları
Viranşehir Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -