Mazıdağı Devlet Hastanesi

reklam
Bilimsel gelişmelerin ışığında, mesleki bilgi ve beceri ile donatılmış, sağlığın korunması, geliştirilmesi ve sürdürülmesinde bütüncül yaklaşımı benimsemiş, hemşirelik bakımında kaliteden ödün vermeyen, otonomi sahibi hemşireler olarak ulusal ve uluslararası düzeyde hemşirelik hizmetlerinde örnek olmak, Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır. Kurum politikaları çerçevesinde, insana bütüncül yaklaşımı benimseyen, hasta ve çalışan güvenliğini öncelikli olarak ele alan, mesleki bilgi ve deneyimini sürekli geliştiren ve etik ilkeleri koruyan hemşireler olarak, ekip anlayışı içerisinde uluslararası standartlarda hemşirelik hizmeti sunmak, Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.
Mazıdağı Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Mazıdağı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kayalar Mahallesi, Jandarma Yolu, 47700 Mazıdağı/Mardin
TelefonTel:(0482) 511 10 14
FaxFax:(0482) 511 12 02
E-MailE-Mail:mardinmazidagisgb@hotmail.com
Mazıdağı Devlet Hastanesi Nerede
Mazıdağı Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Mazıdağı Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Mazıdağı Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Mazıdağı Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Mazıdağı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
-ECZANE,-POLİKLİNİKLER,-ACİL SERVİS,-DOĞUMHANE,-RADYOLOJİ,-LABORATUVAR,-KAN ALMA,-DAHİLİYE SERVİSİ,-ÇOCUK SERVİSİ,-KADIN DOĞUM SERVİSİ
Mazıdağı Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Mazıdağı Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -