Harran Üniversitesi EAH

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olma özelliğimizi sürdürüyoruz.Kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.
Harran Üniversitesi EAH Hakkında İçerikler
Harran Üniversitesi EAH İletişim Bilgileri
Adres Adres:Osmanbey kampüsü, 63300 , Şanlıurfa ,TÜRKİYE
Telefon Tel:(0414) 344 44 44
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:hastane@harran.edu.tr
Harran Üniversitesi EAH Nerede
Harran Üniversitesi EAH Randevu Alma
Harran Üniversitesi EAHnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Harran Üniversitesi EAH Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Harran Üniversitesi EAHnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Harran Üniversitesi EAH Bölümleri ve Servisleri
ACİL TIP, AİLE HEKİMLİĞİ, AKUPUNKTUR – MEZOTERAPİ POLİKLİNİĞİ, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BEYİN CERRAHİSİ, BİYOKİMYAÜ, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK HASTALIKLARI, ÇOCUK HEMATOLOJİ VE ONKOLOJİ, ÇOCUK METABOLİZMA, ÇOCUK NEFROLOJİSİ, ÇOCUK NÖROLOJİSİ, ÇOCUK ÜROLOJİ, ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI, DAHİLİYE, DERMATOLOJİ, ENDOKRİN, ENFEKSİYON HASTALIKLARI, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GASTROENTEROLOJİ, GENEL CERRAHİ, GÖGÜS HASTALIKLARI, GÖĞÜS CERRAHİSİ, GÖZ HASTALIKLARI, KADIN HAST. VE DOĞUM, KALP DAMAR CERRAHİSİ, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, MİKROBİYOLOJİ, NEFROLOJİ, NÖROLOJİ, ORGAN NAKLİ (KARACİĞER), ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PATOLOJİ, PEDODONTİ (ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ), PSİKİYATRİ, RADYOLOJI, SİGARA BIRAKMA POLİKLİNİĞİ, SUALTI HEKİMLİĞİ VE HİPERBARİK TIP, TIBBI ONKOLOJİ, TIBBİ GENETİK, TÜP BEBEK, ÜROLOJİ, YENİDOĞAN (NEONATOLOJİ)
Harran Üniversitesi EAH Doktorları
Harran Üniversitesi EAHnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -