Özel Viranşehir Tıp Merkezi

Özel Viranşehir Tıp Merkezi, Şanlıurfa ili Viranşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Viranşehir Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Viranşehir Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kale Mahallesi Eski PTT caddesi Viranşehir/Şanlıurfa  
Telefon Tel:0 (414) 511-7272
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Viranşehir Tıp Merkezi Nerede
Özel Viranşehir Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Viranşehir Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Viranşehir Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Viranşehir Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Viranşehir Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım
Özel Viranşehir Tıp Merkezi Doktorları
Özel Viranşehir Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -