Derik Devlet Hastanesi

reklam
Uluslararası standartlara uygun hizmet sunarak bölgemizde ‘ örnek’ hastane olmak.Güler yüzlü güvenilir yenilikçi insan haklarına saygılı sağlık hizmet sunmak.
Derik Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Derik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zeytinpınar Mahallesi Roj Caddesi Külebe Mevkii No: 19 Derik / MARDİN
TelefonTel:0 482 251 39 15
FaxFax:0 482 251 39 14
E-MailE-Mail:mardindhs2@saglik.gov.tr
Derik Devlet Hastanesi Nerede
Derik Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Derik Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Derik Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Derik Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Derik Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Radyoloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İç Hastalıkları,Diş Polikliniği,Evde Hasta Bakım Birimi,Diyetisyen,Psikolog,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Genel Cerrahi,Göz hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz,Ortopedi ve Travmatoloji,Radyoloji,Tıbbi Biyokimya
Derik Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Derik Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -