Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi

Tüm hasta, hasta yakınlarının, hastane çalışanlarının, tedarikçilerin güvendiği,beklentilerinin karşılandığı hatta aşıldığı bir kurum ve aynı ölçekli hastaneler arasında ,önder bir sağlık kuruluşu olmak.Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışanlarını da kapsayan, kaliteli hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin teşhis ve tedaviye yönelik hizmet anlayışı sağlamaktır.

Ceylanpınar Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ceylanpınar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:SEYDO ATİLLA MAH. 209 SK. NO:12 Ceylanpınar / ŞANLIURFA  
Telefon Tel:0(414) 471 46 12
Fax Fax: 0 414 471 40
E-Mail E-Mail:sanliurfadhs4@saglik.gov.tr

Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ceylanpınar Devlet Hastanesi Nerede
Ceylanpınar Devlet Hastanesi Randevu Alma
Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ceylanpınar Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ceylanpınar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Psikolog

-Beslenme ve Diyet Polikliniği

-Evde Sağlık Birimi

-Poliklinikler

-Odyometri

-Yoğun Bakım

-Radyoloji

-Laboratuvar

-Fizik Tedavi Ünitesi

-Doğumhane Salonu

-Hemodiyaliz

-Dahiliye Servisi

-Cerrahi Servis

-Ameliyathane

-Acil

Ceylanpınar Devlet Hastanesi Doktorları
Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -