Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesi

Hastanemiz 27.03.2019 tarihinde 1 Diş Ünitli 10 yataklı (E-1 grubu) İlçe Devlet Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz 1 (bir) kattan oluşmaktadır. Bodrum kat Morg, Arşiv, Mutfak, Kazan Dairesi, Çamaşırhane vs. Zemin Kat Poliklinikler, Acil Servis, Röntgen, Laboratuar; 1. Kat ise Yataklı Servis, Doğumhane ve İdari birimlerden oluşmaktadır.Hastanemiz; 1 adet Dahiliye Polikliniği,  1 adet Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, 1 adet Uzman Aile Hekimliği Polikliniği, 1 adet Diş Polikliniği mesai saatleri içerisinde, Acil Servis ise 7/24 esasına göre hizmet vermektedir. Ayrıca hastanemizde Evde Sağlık Hizmetleri birimi de aktif olarak hizmet vermektedir.

Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Akpınar Mah. Devlet Yolu Caddesi Gürpınar / Van  
Telefon 0432 551 30 19 – 20
Fax
E-Mail

Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye (İç Hastalıkları)

-Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

-Aile Hekimi

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Acil

Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Van Gürpınar İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -