Van Gevaş Devlet Hastanesi

Vermiş olduğumuz tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü olma özelliğimizi sürdürmek,hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sağlık hizmetlerini bir bütün halinde toplumun çoğunluğuna ulaştıran bir hastane olmayı öngörüyoruz,

Van Gevaş Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Van Gevaş Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Karşıyaka Mahallesi 100.Yıl Caddesi Gevaş / VAN  
Telefon 0 432 – 612 20 65
Fax 0 432 – 612 20 66
E-Mail www.gevasdh.gov.tr

Van Gevaş Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Van Gevaş Devlet Hastanesi Nerede
Van Gevaş Devlet Hastanesi Randevu Alma
Van Gevaş Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Van Gevaş Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Van Gevaş Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Van Gevaş Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Diş Polikliniği

-Diyaliz

-Radyoloji

-Laboratuvar

-Doğumhane

-Acil Servis

-Servisler

-Poliklinikler

-Ameliyathane

Van Gevaş Devlet Hastanesi Doktorları
Van Gevaş Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -