Van Çatak İlçe Devlet Hastanesi

Çağdaş, kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarımızla, hasta haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmaktır. İnsana ve topluma karşı sorumluluğumuzu, kaliteli hizmet anlayışımız ve teknolojik yeniliklerle birleştirerek, geçmişte olduğu gibi gelecekte de sağlıkta güven ve huzurun ilk adresi olmak.

Çatak İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çatak İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mah. Atatürk Caddesi Mirava Otel Karşısı  
Telefon 0 432 512 2551
Fax 0 432 512 3084
E-Mail vandhs3@saglik.gov.tr

Van Çatak İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Çatak İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Çatak İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Van Çatak İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çatak İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Van Çatak İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çatak İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL POLİKLİNİĞİ

-ÇOCUK POLİKLİNİĞİ

-DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ

-KADIN DOĞUM POLİKLİNİĞİ

-DİŞ POLİKLİNİĞİ

Çatak İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Van Çatak İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -