Van Bahçesaray Devlet Hastanesi

Çağdaş bir yönetim sistemi,tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen,toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bölgesinde sunduğu hizmet kalitesi ile tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı,tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan,uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından izleyen,sürekli gelişimine odaklı kaliteli hizmet anlayışını dil,din,ırk ve cinsiyet gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktadır.

Van Bahçesaray Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Van Bahçesaray Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres İslam Mah. Cumhuriyet Cad. No:29 Bahçesaray/VAN  
Telefon 04327512062
Fax 04327512029
E-Mail bahcesaraydh@hotmail.com

Van Bahçesaray Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Van Bahçesaray Devlet Hastanesi Nerede
Van Bahçesaray Devlet Hastanesi Randevu Alma
Van Bahçesaray Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Van Bahçesaray Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Van Bahçesaray Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Van Bahçesaray Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Doğumhane 

-Laboratuvar

-Radyoloji

-Gebe Bilgilendirme Sınıfı

-Dahiliye Polikliniği

-Ağız ve Diş Hastalıkları Polikliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

-Diyaliz Ünitesi

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Servisi

Van Bahçesaray Devlet Hastanesi Doktorları
Van Bahçesaray Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -