Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi

Konusunda uzman, kaliteli, verimli, her türlü yeniliklere açık, kendisini geliştirebilen, çağdaş, güvenilir bir ekiple;hizmetlerimizden yararlanacaklara din,dil,ırk ve sosyal sınıf farkı gözetmeden, Hasta ve hekim haklarına duyarlı, temel tıbbi kurallara bağlı olarak ve koruyucu tedaviyi ön planda tutarak toplumumuza sağlık hizmeti sunmaktır.Hastalarımıza daha etkin ve kolay ulaşılabilir, güler yüzlü bir yaklaşımla;modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak sürekli kendini yenileyen bir hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermektedir.

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Beytüşşebap Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ali Çavuş Mahallesi, Pk:73800 Beytüşşebap/Şırnak  
Telefon (0486) 311 21 99
Fax
E-Mail

Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Nerede
Beytüşşebap Devlet Hastanesi Randevu Alma
Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Birimi

-112 Sevk Ekibi

-Laboratuvar

-Radyoloji

-Dahiliye Servisi

-Kadın Doğum Servisi

-Dahiliye Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Evde Bakım Pol.

-Aile Hekimliği

Beytüşşebap Devlet Hastanesi Doktorları
Şırnak Beytüşşebap Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -