Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi

2006 yılında faaliyete başlayan TBV Kadriye Kenan Tunalı Kapaklı Diyaliz Merkezi, müstakil binasında 25+1 cihaz kapasitesi ile ISO 9001:2008 TUV Rheinland Kalite Yönetim Sistemi kapsamında ayda yaklaşık 150 hastaya hizmet vermektedir. Kapaklı Diyaliz Merkezi’nin tüm hemodiyaliz cihazları, su arıtma sistemi ve tıbbi malzemeleri Alman Fresenius markadır. Diyaliz merkezimiz Kapaklı, Çerkezköy, Çorlu, Saray, Vize bölgelerindeki hastalara hizmet vermektedir. İlçe merkezi ile çevre ilçe ve köylere hasta servisi imkanı bulunmaktadır.

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Organize Sanayi Girişi, Kapaklı Çorlu/Tekirdağ  
Telefon 0 (282) 717-1777
Fax
E-Mail

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Nerede
Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Doktorları
Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -