Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi

İnsanın en önemli değerlerinden olan SAĞLIK’a ahlaki değerler çerçevesinde, bütüncül kalite anlayışı içerisinde hasta ve çalışan memnuniyetine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak. İrmet Hospital sunduğu sağlık hizmeti ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmak; ekibi, altyapısı ve ileri teknolojiyi uzman kadrosu ile birleştirip örnek bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektir.
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: G.O.P. Mahallesi Namık Kemal Bulvarı No: 17-21 Çerkezköy/Tekirdağ
Telefon Tel: 0 282 725 44 44
Fax Fax: 0 282 725 44 40
E-Mail E-Mail: info@irmethospital.com
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Nerede
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Plastik Rek. ve Estetik Cerrahi, Estetik ve Güzellik Merkezi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Dermatoloji (Cildiye), Psikiyatri, Göğüs Hastalıkları, Neonatoloji, Çocuk Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Ağız ve Çene Cerrahisi, Enfeksiyon Hast. ve Klinik Mikr., Radyoloji, Biyokimya, Psikolog, Beslenme ve Diyetetik
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Çerkezköy İrmet Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -