Tekirdağ Saray Devlet Hastanesi

Biz kendimizi kişi ve kurum olarak Bilimsel, Vicdani Etik ve İlkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya adamış bulunuyoruz. Kendimizi adadığımız işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını asla unutmuyoruz. Biz Saray Devlet Hastanesi olarak, halkımızın en çok incelebilir olduğu sağlık alanında hastanemize güvenmesini ; ezilmeden ve üzülmeden hizmet alabilmesini her zaman önemseyeceğiz. Birikimlerimizi gelecek nesillere taşıyan, dünyanın önde gelen tıp merkezlerinde ki çalışmaları takip ederek bilim be bilginin zirvede uygulandığı bir kurum olacağız. “En yüce değer bilgi, en üstün hizmet insana hizmettir” inancı ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesidir. Bu inanç ve anlayışla bütün insanlığı kucaklayan Saray Devlet Hastanesi Türkiye hastaneleri içinde önde gelen hastaneler arasında olacaktır. Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, Öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.Sağlık Bakanlığı mevzuatları doğrultusunda, bilim ve etik değerler ışığında, hasta ve çalışan memnuniyetini öncelikli olarak benimseyen, kaliteli, ilkeli ve çağdaş hizmet sunmak.

Tekirdağ Saray Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tekirdağ Saray Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ayaspaşa Mahallesi Vatan Caddesi No:78 59600 SARAY – TEKİRDAĞ  
Telefon 0 282 768 15 34 – 0 282 768 49 71 – 0 282 768 52 15
Fax 0 282 768 48 42
E-Mail Tekirdag.Dhs9@saglik.gov.tr

Tekirdağ Saray Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tekirdağ Saray Devlet Hastanesi Nerede
Tekirdağ Saray Devlet Hastanesi Randevu Alma
Tekirdağ Saray Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tekirdağ Saray Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tekirdağ Saray Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tekirdağ Saray Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Eczane

-Acil Servis

-Çocuk Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları

-Kulak Burun Boğaz

Tekirdağ Saray Devlet Hastanesi Doktorları
Tekirdağ Saray Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -