Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Vizyonumuz;Ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde hasta memnuniyeti oluşturma kararlılığında; teşhis ve tedavi yöntemlerinde diş hekimliğinde kanıtlanmış tüm teknolojileri kullanarak, uluslar arası standartlarda dezenfeksiyon ve sterilizasyonun uygulandığı, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden, güven ve saygınlık konusunda lider, hizmet bölgesinde tercih edilen bir sağlık kurumu olmaktır. Misyonumuz;Tüm personelin katılımı ile hasta ve çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, zamanında, doğru ve memnun edici, sürekli ve her geçen gün daha kaliteli, toplumun yaşam standardını yükseltip ve çevreyi koruyarak ideal sağlık hizmeti sunmaktır.

Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fatih Mah. Şehit Akın Akın Cad.Varan Sok.No:47
Telefon 0282 725 00 53
Fax 0282 725 24 81
E-Mail cerkezkoy.adsm@saglik.gov.tr

Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Radyoloji

-Çocuk Polikliniği

-Klinikler

-Evde Sağlık Hizmetleri, Sterilizasyon

Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Tekirdağ Çerkezköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -