Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi

Sağlık Bakanlığına bağlı bir hastane olarak, Çerkezköy ve çevresinden başvuran hastaların sağlık ihtiyaçlarının en yeni tanı ve tedavi teknikleri ile karşılanması için hizmet sunmak.Hastalarımızın en kaliteli hizmeti, en hızlı ve rahat şekilde aldığı, hasta yakınlarının hastalarını hiçbir endişe duymadan teslim edebildikleri, sadece tetkik ve tedavide değil, yataklı tedavi hizmetlerinde de en üst düzeyde memnuniyetin olduğu, çalışanlarımızın huzur ve mutluluk içinde çalıştığı, hizmeti alanla – hizmeti sunan arasındaki iletişimin güleryüz ve güven esasına dayalı olduğu, sağlık alanında bölgemizin ihtiyaçlarını en iyi analiz eden ve bu ihtiyaçlara en uygun çözüm yollarını sunan, bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Fatih Mahallesi Üzümlü Sok. No:1, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
Telefon 0282 736 8000
Fax 0282 725 1791
E-Mail tekirdagdhs2@saglik.gov.tr

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi Nerede
Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi Randevu Alma
Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Üroloji

-Ruh Sinir Hastalıkları

-Radyoloji

-Nöroloji

-Kulak Burun Boğaz

-Kardiyoloji

-Kadın Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Göz Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Deri ve Zührevi Hastalıklar

-Çocuk Hastalıkları

-Çocuk Cerrahisi

-Beyin Cerrahi

-Acil Servis

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi Doktorları
Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -