Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesi

Güler yüzlü , özverili profesyonel yöneticileri ve nitelikli çalışanları ile sağlık hizmet sunumunda mükemmelliyet odaklı , çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye açık ,bölgesinde ilk tercih edilen sağlık merkezi olmak.Kalite standartları doğrultusunda ; hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta ve çalışan memnuniyet odaklı ,hasta haklarına saygılı, sürekli gelişim çabasıyla sürekli eğitimi kendine rehber edinen sağlık hizmetlerinden kısa sürede ve güvenilir hizmet alınmasını sağlayarak toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.

Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres İsmet Paşa Mahallesi, Bülent Ecevit Caddesi, 59500 Kapaklı/TEKİRDAĞ  
Telefon 0 282 758 37 22
Fax 0 282 758 37 26
E-Mail tekirdagdhs12@saglik.gov.tr

Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesinden  Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Acil Servis

-Diş Hekimliği

-Genel Cerrahi

-İç Hastalıkları

Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Tekirdağ Kapaklı İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -