Tarsus Devlet Hastanesi

Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için; hasta ve çalışan güvenliğini sağlayarak, hasta ve çalışan memnuniyetine odaklanan, çağdaş bir yönetim sistemi ve teknolojik yenilikçi uygulamalarla tıbbin gelişimine katkı sağlayan, kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Hastanemiz tüm branşları başta olmak üzere tıbbın her alanında, modern tıbbi altyapısı ile tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak, toplumun her kesimi için kalite standardını eşit ve eksiksiz olarak yaygınlaştıran, her zaman ve her koşulda, doğru teşhis, tedavi ve bakım sunan, ulusal ve uluslararası sağlık örgütleri tarafından referans gösterilen lider bir hastane olmak.

Tarsus Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tarsus Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Tekke Mah. Donuktaş Caddesi No: 27 Tarsus / MERSİN  
Telefon 0 (324) 613 47 00
Fax 0 (324) 613 23 58
E-Mail mersindhs9@saglik.gov.tr

Tarsus Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tarsus Devlet Hastanesi Nerede
Tarsus Devlet Hastanesi Randevu Alma
Tarsus Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tarsus Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tarsus Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tarsus Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
 

-DAHİLİYE

-KULAK BURUN BOĞAN(K.B.B.)

-CİLDİYE (DERMATOLOJİ)

-FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-KARDİYOLOJİ

-GÖZ HASTALIKLARI

-NÖROLOJİ

-PSİKİYATRİ(RUH HEKİMLİĞİ)

-GÖĞÜS HASTALIKLARI

-GÖĞÜS CERRAHİ

-ÇOCUK HASTALIKLARI

-KALP DAMAR CERRAHİ

-KADIN DOĞUM

-ÇOCUK CERRAHİ

-BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ

-ÜROLOJİ (BEVLİYE)

-GENEL CERRAHİ

Tarsus Devlet Hastanesi Doktorları
Tarsus Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -