Özel Ömer Sayar Hastanesi

Hastanemiz 1989 yılında Op. Dr. Ömer Sayar tarafından kurulmuştur. 2007 yılına kadar yalnızca ortopedi dalında hizmet vermiştir. 2007 yılının başlarında genel hastaneye dönüş yapan Ömer Sayar hastanesi günümüzde Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları, Doğum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Anestezi ve Reanimasyon ve Radyoloji branşlarında hizmet vermektedir. Hastanemiz 46 yataklı olup 2 adet yeni doğan ve 2 adet genel yoğun bakım yatağıyla faaliyet göstermektedir. SGK (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı) anlaşmamız vardır. Acil, Genel Cerrahi, Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümlerimizde fark ücreti almıyoruz.

Özel Ömer Sayar Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ömer Sayar Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Öğretmenler Mah. 2901 Sok. No:17 Tarsus/MERSİN
Telefon 0 324 6140230
Fax 0 324 6132071
E-Mail

Özel Ömer Sayar Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Ömer Sayar Hastanesi Nerede
Özel Ömer Sayar Hastanesi Randevu Alma
Özel Ömer Sayar Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ömer Sayar Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ömer Sayar Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ömer Sayar Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Genel Cerrahi

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kalp ve Damar Cerrahisi

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

-Yeni Doğan Yoğun Bakım

-Yoğun Bakım

-ESWL

Özel Ömer Sayar Hastanesi Doktorları
Özel Ömer Sayar Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -