Özel Tarsus Diyaliz Merkezi

Kurulduğu tarihten beri öncü sağlık hizmeti veren ve bölgenin ilk özel diyaliz merkezi olan Özel Tarsus Diyaliz Merkezi, Anadolu’nun en önemli tarihi yerleşim merkezlerinden Tarsus İlçe merkezinde Kleopatra Özel Sağlık Hizmetleri, tarafından kendi bünyesinde kurduğu Özel Tarsus Diyaliz Merkezini hizmete sokarak, Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki diyaliz hastalarına kaliteli ve güvenli hizmet oluşturmuştur. Bütün Kamu Sağlık Kuruluşları ile sözleşmelerimiz mevcuttur. Herhangi bir sosyal güvence ve sağlık sigortası kapsamında olmayan hastalarımıza da özel imkanlar sunmaktayız. Merkezimizde Diyaliz Hekimi ve İç Hastalıkları Uzmanı yönetiminde tecrübeli ve güler yüzlü sağlık ekibimizle kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sağlık ekibimiz diyaliz konusunda gerekli tecrübeye sahip doktor ve hemşirelerden oluşmaktadır. 20+1 adet diyaliz makinesi kapasiteli ve tüm gerekli tıbbi cihazlarla donanımlı diyaliz merkezimizde sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hepatit B’li ve Hepatit C’li hastalarımızın; kendilerine tahsis edilen odalarda diğer hastalarımızdan ayrı şekilde tedavileri yapılmaktadır. Hastalarımızın tedavi takipleri ve rutin tetkiklerini şahsi dosyalarında ve bilgisayar ortamında saklamaktayız, Hastalarımıza ayrıca özel bireysel ilgi göstermekte ve tedavi sürecinde her ihtiyacını karşılamaktayız. Hastalarımızı 3 adet servis araçlarımızla evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız. Ayrıca geniş servis güzergahlarımızla konforlu servis araçlarımızla hastalarımızı en güvenilir ve yüksek kalitede servis yapmaktayız.

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Tarsus Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kemalpaşa mahallesi, Mimar Sinan Blv. no:74 Tarsus / MERSİN  
Telefon 0 (324) 614-6869
Fax
E-Mail info@tarsusdiyaliz.com

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Tarsus Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tarsus Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Tarsus Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Labaratuvar

Özel Tarsus Diyaliz Merkezii Doktorları
Özel Tarsus Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -