Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi

Özel Tarsus Maya Göz Merkezi 2008 yılı Kasım ayında faaliyete başlamıştır. Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır. Özel Tarsus Maya Göz Merkezi sektöründe kısa bir süredir faaliyette olmasına rağmen Tarsus’un önemli özel sağlık kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Kapısından girdiğiniz andan itibaren güler yüz ve ilgi ile karşılanacağınız hastanemizde, konusunda uzman hekimlerimiz ve deneyimli hastane personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak ve size hastanede olduğunuzu unutturmak için elimizden geleni yapacağız.
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Öğretmenler Mahallesi, 2903 Sokak Tarsus – Mersin
Telefon Tel:0 324 614 77 00 – 01
Fax Fax:0 324 614 77 00 – 02
E-Mail E-Mail:info@tarsusmayagoz.com
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Oküoplastik CerrahiOküoplastik Cerrahi, Çocuk Göz SağlığıÇocuk Göz Sağlığı, KataraktKatarakt, Kontakt LensKontakt Lens, RetinaRetina, Bilgisayarlı Göz MuayenesiBilgisayarlı Göz Muayenesi, Glokom (Karasu) TedavisiGlokom (Karasu) Tedavisi, Şaşılık TedavisiŞaşılık Tedavisi, Göz TembelliğiGöz Tembelliği, Gözyaşı Kanal TıkanıklığıGözyaşı Kanal Tıkanıklığı, Göz Tomografisi (OCT)Göz Tomografisi (OCT), Göz Estetik CerrahisiGöz Estetik Cerrahisi, Göz UltrasonografisiGöz Ultrasonografisi
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -