Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi

Özel Tarsus Maya Göz Merkezi 2008 yılı Kasım ayında faaliyete başlamıştır. Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır. Özel Tarsus Maya Göz Merkezi sektöründe kısa bir süredir faaliyette olmasına rağmen Tarsus’un önemli özel sağlık kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Kapısından girdiğiniz andan itibaren güler yüz ve ilgi ile karşılanacağınız hastanemizde, konusunda uzman hekimlerimiz ve deneyimli hastane personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak ve size hastanede olduğunuzu unutturmak için elimizden geleni yapacağız.

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Öğretmenler Mahallesi, 2903 Sokak Tarsus – Mersin
Telefon 0 324 614 77 00 – 01
Fax 0 324 614 77 00 – 02
E-Mail info@tarsusmayagoz.com

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Oküoplastik Cerrahi

-Çocuk Göz Sağlığı

-Çocuk Göz Sağlığı

-Katarakt 

-Kontakt Lens

-Retina

-Bilgisayarlı Göz Muayenesi

– Glokom (Karasu) Tedavisi

-Şaşılık Tedavisi

-Göz Tembelliği

-Gözyaşı Kanal Tıkanıklığı

-Göz Tomografisi (OCT)

-Göz Estetik Cerrahisi

-Göz Ultrasonografisi

Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -