Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bir sağlık kurumu olarak insana değer veren, hasta ve çalışan haklarına saygılı,en değerli varlık olan insana; hizmet alırken ve hizmet sunarken değerli olduğunu ve önemsendiğini hissettiren, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan kendi alanında tercih edilen bir sağlık kurumu olmaktır. “GELİŞİMİN BİRİNCİ ŞARTI DEGİŞİMDİR”.Ağız ve diş sağlığı alanında çocuk ve yetişkin hastalarımıza kendilerini özel hissettiren ferah çalışma ortamımızda, tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeden, hasta ve çalışan haklarına saygılı, mesleki bilgi ve deneyimini sürekli geliştiren, kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren , ekip ruhu içinde, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay, ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla hizmet sunmaktır. “SİZ GÜLERKEN DİŞLERİNİZDE GÜLSÜN”.

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Altaylılar A, Şamil Basayev Cd. 74 Sok D:No:51, 33420 Tarsus/Mersin  
Telefon (0324) 626 26 84
Fax
E-Mail

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı 

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -