Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi

2006 yılında ‘HAREKETİN SAĞLIĞA DÖNÜŞTÜĞÜ YER’ Sloganıyla Tarsus’un sağlığına katkıda bulunmak amacıyla ilk adımları attığımız o günden bugüne haftanın 6 günü boyunca durmadan hastalarımıza hizmet vermek için canla başla çalışmaktayız. Kurumumuzdan SGK, bankalar, özel sağlık sigortası ve özel hastaların tamamı faydalanırken gönül rahatlığıyla tedavilerini nezih ve hijyenik şekilde yapmaktadırlar. Ayrıca rehabilitasyon hastalarımızı ulaşım konusundaki servis hizmetiyle rahat bir şekilde evlerinden alıp evlerine bırakarak tedavilerine ulaşımı kolaylaştırıyoruz. Hekim kadromuzda sağlık acısından en donanımlı ve konularında kendilerini en güzel şekilde yetiştiren hekimler, ayrıca yardımcı sağlık personeli güler yüzlü hasta diyaloglarının en güzel şekilde sürdüren ve en büyük amacı hastayla bütünleşen personel tercih edilmekte.

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Şehit Mustafa Mah. Muvaffak Uygur Cad. Portakal Apt. Altı No: 32/B Tarsus/Mersin  
Telefon Tel:0324 614 7 555
Fax Fax:0324 613 68 67
E-Mail E-Mail:info@aktifyasamtip.com

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Nerede
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezi Doktorları
Özel Aktif Yaşam Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -