Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Tüm kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde kullanarak hasta ve çalışan memnuniyetinisağlamak, hastanemizin tüm birimlerinde kalite anlayışını standardize ederek sürekli halegetirmek.Ağız ve diş sağlığı tedavilerini tüm uzmanlık dallarında Uluslararası standartlarauygunluğu onaylanmış yöntemlerle ve teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak toplumunher kesimine etkili, güvenli ve kesintisiz olarak sunmak, sürekli tercih edilen hastane olmak vebölgesel model oluşturmak.
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kardeşler Mahallesi 6.Sokak No:4
TelefonTel:444 78 58
FaxFax:(0346) 215 20 61
E-MailE-Mail:sivas.adsh@saglik.gov.tr
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Poliklinik,Pedodonti Polikliniği,Periodontoloji Polikliniği,Gebe Polikliniği,Oral Diyagnoz,Çene Cerrahisi,Endodonti Polikliniği,Evde Sağlık,Mahkum Polikliniği,Ameliyathane,İmplant,Ortodonti,Diastema,Bleaching (Diş Beyazlatma)
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -