Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Tüm kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde kullanarak hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak, hastanemizin tüm birimlerinde kalite anlayışını standardize ederek sürekli hale getirmek.Ağız ve diş sağlığı tedavilerini tüm uzmanlık dallarında Uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle ve teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak toplumun her kesimine etkili, güvenli ve kesintisiz olarak sunmak, sürekli tercih edilen hastane olmak ve bölgesel model oluşturmak.

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kardeşler Mahallesi 6.Sokak No:4  
Telefon 444 78 58
Fax (0346) 215 20 61
E-Mail sivas.adsh@saglik.gov.tr

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Poliklinik

-Pedodonti Polikliniği

-Periodontoloji Polikliniği

-Gebe Polikliniği

-Oral Diyagnoz

-Çene Cerrahisi

-Endodonti Polikliniği

-Evde Sağlık

-Mahkum Polikliniği

-Ameliyathane

-İmplant

-Ortodonti

-Diastema

-Bleaching (Diş Beyazlatma)

Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Sivas Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -