Özel ONR Diyaliz Merkezi

Diyaliz hizmetinde; güvenilirliği, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel hedef olarak belirlemiş, kurumsal kimliği ile sektörde öne çıkmak ve çalışanlarıyla bütünleşmiş olarak, bölgesel ve ulusal düzeyde kabul gören örnek bir kuruluş olmaktır.Özel ONR Diyaliz merkezi olarak hastalarımızın haklarını ve doğru tedavi hizmetlerini çağdaş standartlarda sunan etik değerlere bağlı bir kuruluş olmaktır. Butik sağlıkçılık anlayışıyla kalitesinden ve prestijinden ödün vermeyen projelere imza atmak. Etik değerlere bağlı hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır. Özellikle sağlık ve eğitim alanında kaliteli hizmet veren, bu alanlarda yurt içi ve yurt dışında kabul gören kuruluş olmaktır.

Özel ONR Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel ONR Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kardeşler Mahallesi Birlik Caddesi Lalezar Apartman No:1-D Merkez/SİVAS  
Telefon 0346 224 01 85
Fax 0346 224 03 83
E-Mail onrdiyaliz@hotmail.com

Özel ONR Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel ONR Diyaliz Merkezi Nerede
Özel ONR Diyaliz Merkezii Randevu Alma
Özel ONR Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel ONR Diyaliz Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel ONR Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel ONR Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel ONR Diyaliz Merkezii Doktorları
Özel ONR Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -