Özel Sivas Anadolu Hastanesi

2007 yılında, Sivas’ın ilk ve tek özel hastanesi olarak hizmete giren Sivas Anadolu Hastanesi, kurulduğu günden bu yana dünya standartlarında modern sağlık hizmetlerini şehrimize getirmektedir. Şu anda 8500 metrekarede 40 hekim ve 95 yatak kapasitesi ile hizmet veren hastanemiz, yeni binasının hizmete girmesiyle 25.000 metrekare kapalı alana ulaşacaktır. Uzmanlaştığı alanlarda kullandığı teknoloji, kalite ve bilimselliği ile başta bölgesinde olmak üzere ulusal bağlamda markalaşmış ve referans sayılan hastaneler arasına girmeyi ilke edinen Sivas Anadolu Hastanesi, çalışanlarına gurur, hastalarına güven veren kurum olarak Sivas’a hizmet etmeye devam edecektir. Özel Sivas Anadolu Hastanesi, modern tıp teknolojisi imkanlarından yararlanarak uluslar arası düzeyde kabul edilebilir kalitede ve ekonomik fiyatlarda sağlık hizmetlerini tababet kuralları çerçevesinde insanlara sunan; tüm çalışanları ile birlikte kurumsal kimliğie sahip, hasta memnuniyetini ilke edinmiş, örnek bir sağlık kuruluşudur.

Özel Sivas Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sivas Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kızılırmak Mah. Şehit Fethi Akyüz Cad. No:8  
Telefon Tel:0 (346) 444-5811
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Sivas Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Sivas Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Sivas Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sivas Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sivas Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sivas Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Hemodiyaliz, Tıbbi Onkoloji
Özel Sivas Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Sivas Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -