Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi 2006 yılında Diaverum’un tarafından açılmıştır ve 20 diyaliz ünitesi bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak tüm üniteler TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Ücretsiz ulaşım ve yemek hizmeti sunulmaktadır.

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kadiburhanettin Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cad. Sancak Apt/SİVAS  
Telefon 0 (346) 222-2332
Fax
E-Mail

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezii Doktorları
Özel Orta Anadolu Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -