Sivas Numune Hastanesi

Hasta ve çalışan güvenliği, hasta ve çalışan memnuniyet önceliğiyle bilimsel temele dayalı güvenilir, ekonomik, hızlı, kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmeti vermektir.İlimiz başta olmak üzere sağlık hizmeti sunulan halkımızın; hasta ve sağlık çalışanı haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, hasta memnuniyetini sürekli hale getirmeyi, mevcut kaynakları etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı, sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınlarının memnuniyeti önemsemeyi ilke edinerek, tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda model oluşturacak sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemekteyiz.

Sivas Numune Hastanesi Hakkında İçerikler
Sivas Numune Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. SİVAS  
Telefon 444 44 58
Fax 0346 223 95 30
E-Mail svsnumuneh.iletisim@saglik.gov.tr

Sivas Numune Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sivas Numune Hastanesi Nerede
Sivas Numune Hastanesi Randevu Alma
Sivas Numune Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sivas Numune Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Polikliniklerimiz – Yan Dal Polikliniklerimiz

-Görüntüleme – Laboratuvar Hizmetlerimiz

-Yoğun Bakımlarımız

-Özellikli Hizmetlerimiz

Sivas Numune Hastanesi Doktorları
Sivas Numune Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -