Özel Medicana Sivas Hastanesi

Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger saglık kurulusları tarafından örnek alınan saglık kurumu olmak.Yurt içinde ve yurt dısında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hızmetı veren,hastalarımızın kendılerıne guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı saglık kurumları zıncırı olusturmak. Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede saglık hızmetı sunmak,saglık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.
Özel Medicana Sivas Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medicana Sivas Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kızılırmak Mh. Şehit Fethi Akyüz Cd. No: 8, Sivas
Telefon Tel:0346 215 0 555
Fax Fax:0346 215 0 565
E-Mail E-Mail:sivasinfo@medicana.com.tr
Özel Medicana Sivas Hastanesi Nerede
Özel Medicana Sivas Hastanesi Randevu Alma
Özel Medicana Sivas Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicana Sivas Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medicana Sivas Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medicana Sivas Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Nefroloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım, Hemodiyaliz, Üniversite Protokolü, Sağlık Bakanlığı Protokolü, Tıbbi Onkoloji
Özel Medicana Sivas Hastanesi Doktorları
Özel Medicana Sivas Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -