Siirt Devlet Hastanesi

Sağlıkta kaliteyi her alanda benimseyen yönetim anlayışı ile hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı ileri tıp teknolojisini kullanarak donatılmış yeni hastanemiz ile bölgenin tercih edilen hastanesi olmak.Yasalara ve etik kurallarına bağlı kalarak hasta hak ve mahremiyetini temel ilke edinerek en kutsal hizmet kabul edilen koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini toplumun her kesimine kesintisiz ve güvenilir bir şekilde çağdaş standartlara uygun hizmet sunmaktır.

Siirt Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Siirt Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yenimahalle Güres Cad.Termol Mevkii KYK bitişiği Merkez / Siirt / Türkiye  
Telefon 0 484 224 81 61
Fax 0 484 223 22 90
E-Mail siirtdhs4@saglik.gov.tr

Siirt Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Siirt Devlet Hastanesi Nerede
Siirt Devlet Hastanesi Randevu Alma
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Siirt Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Siirt Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Siirt Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-TİG

-Doğumhane

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Sterilizasyon

-Ameliyathane

-Laboratuvar

-Odyometri

-Yoğun Bakım

-Genel Cerrahi

-Çocuk Servisi

-Dahiliye

-Radyoloji

-Hemodiyaliz

-Eczane

-Acil Servis

-Cerrahi Kliniklerimiz

-Dahili Kliniklerimiz

-Endoskopi Ünitesi

-Görüntüleme Ünitelerimiz

-Laboratuvarlarımız

-Yoğun Bakımlarımız

-Doğumhane Hizmetleri

Siirt Devlet Hastanesi Doktorları
Siirt Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -