Özel Siirt Hayat Hastanesi

reklam
Etik ilkeler doğrultusunda, nitelikli kadrosu ilegelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyetini önemseyen, ulusal kalite standartlarında sağlıklı hizmet sunmak.Çağdaş bir yönetim sistemi, tibbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tümü sağlık gereksinimlerini karşılayan ve kalite standartlarıyla öncelikli tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Siirt Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Siirt Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hükümet Caddesi, Atatürk Bulvarı, No: 32 Merkez / SİİRT
TelefonTel:444 4 7980 484 223 65 000 484 223 65 010 484 223 65 020 484 223 55 55
FaxFax:0 484 223 65 03
E-MailE-Mail:hayat@hayathastanesi.com
Özel Siirt Hayat Hastanesi Nerede
Özel Siirt Hayat Hastanesi Randevu Alma
Özel Siirt Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Siirt Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Siirt Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Siirt Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anestezi ve Reanimasyon,Beslenme ve Diyet,Biyokimya,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İç Hastalıkları (Dahiliye),Cildiye (Dermatoloji),Endoskopi Merkezi,Genel Cerrahi,Göz Sağlığı ve Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Klinik Mikrobiyoloji,Laboratuvar Hizmetleri,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Radyoloji,Üroloji (Bevliye),Yenidoğan Yoğun Bakım,Erişkin Yoğun Bakım
Özel Siirt Hayat Hastanesi Doktorları
Özel Siirt Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Emsey Hastanesi - Özel Remedy Hospital - Özel Pendik Bölge Hastanesi - Özel Pendik Şifa Hastanesi - Özel Mehmet Toprak Hastanesi - Özel Maltepe Bölge Hastanesi - Özel Küçükyalı Delta Hospital - Özel Rumeli Hastanesi - Özel İstanbul Hospital - Özel Halkalı Kent Hastanesi -