Özel Siirt Hayat Hastanesi

Etik ilkeler doğrultusunda, nitelikli kadrosu ilegelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyetini önemseyen, ulusal kalite standartlarında sağlıklı hizmet sunmak.Çağdaş bir yönetim sistemi, tibbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tümü sağlık gereksinimlerini karşılayan ve kalite standartlarıyla öncelikli tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Siirt Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Siirt Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hükümet Caddesi, Atatürk Bulvarı, No: 32 Merkez / SİİRT
Telefon Tel:444 4 798 0 484 223 65 00 0 484 223 65 01 0 484 223 65 02 0 484 223 55 55
Fax Fax:0 484 223 65 03
E-Mail E-Mail:hayat@hayathastanesi.com
Özel Siirt Hayat Hastanesi Nerede
Özel Siirt Hayat Hastanesi Randevu Alma
Özel Siirt Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Siirt Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Siirt Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Siirt Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Cildiye (Dermatoloji), Endoskopi Merkezi, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji, Laboratuvar Hizmetleri, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji (Bevliye), Yenidoğan Yoğun Bakım, Erişkin Yoğun Bakım
Özel Siirt Hayat Hastanesi Doktorları
Özel Siirt Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -