Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi

Toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla, uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve hak sahiplerine çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, etik değerlere bağlı, kaliteli hizmet veren, sağlık çalışanlarının eğitim ihtiyacına katkıda bulunan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü tedavi hizmeti sunmaktır.Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını tamamen yakalayarak hasta memnuniyetini yükseltmek ve örnek hastane olmak.

Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Fatih Mahallesi Emniyet Amirliği Arkası 105.Sokak No:3 Eruh/Siirt  
Telefon 0 484 311 20 78
Fax 0 484 311 2152
E-Mail siirtdhs2@saglik.gov.tr

Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Eczane ve Tıbbi Sarf

-Acil Servis

-Eğitim Ve Enfeksiyon Hemşiresi

-Dahiliye Servisi

-Doğumhane

-Röntgen

-Laboratuvar ve Kan Alma

-Diyaliz

-Evde SağlıkHizmetleri

Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Siirt Eruh İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -