Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti sunarak hasta ve çalışan memnuniyetinin her geçen gün arttığı koruyucu ve tedavi edici hizmeti ile güven veren bir merkez olmaktır.Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri toplumun her kesimine kesintisiz ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak, ağız ve diş sağlığı hizmetlerini bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında kalite standartların uygun olarak yerine getirmektir.

Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kooperatif Mahallesi Nihat Aykut Caddesi Merkez/SİİRT  
Telefon 0 (484) 223 61 61
Fax 0 (484) 223 61 75
E-Mail siirtadsm@saglik.gov.tr

Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Poliklinik

-Mahkum Polikliniği

-Protez Laboratuvarı

-Röntgen

-Evde Sağlık Hizmeti

Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Siirt Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -